Попаснянський міський голова, виконавчий комітет, апарат, депутати Попаснянської міської ради висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Тимофєєва Миколи Петровича.

11 вересня 2020 року на 68-му році життя зупинилося серце завідуючого господарством виконавчого комітету Попаснянської міської ради Миколи Петровича Тимофєєва.

Микола Петрович народився 19 грудня 1952 року в м. Попасна Луганської області. У 1972 році закінчив Первомайське професійне училище за спеціальністю шахтний електрослюсар, а у 1980 році закінчив Донецький технікум легкої промисловості за спеціальністю технік-механік.
Свою трудову діяльність Микола Петрович розпочав у 1972 році поступивши на роботу електромонтером на Попаснянський вагоноремонтний завод, потім працював на шахті ім. Менжинського, Попаснянській швейній фабриці, у Попаснянському райпобуткомбінаті, відділені Донецької залізниці, Локомотивному депо, Попаснянському ЖЕК.Микола Петрович був доброю, порядною та щирою людиною. Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням Микола Петрович користувався великою повагою серед колективу виконкому міської ради.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Миколу Петровича.

Микола Петрович похований 13 вересня 2020 року на кладовищі по вулиці Красноярська.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Вічна Пам'ять!

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету