Попаснянська міська рада

Розпочались ремонтно-відновлювальні роботи шиферної покрівлі будинку № 8 по вул. Бахмутська, яка була пошкоджена в результаті бойових дій в 2015 року.

Даний будинок неодноразово зазнавав пошкоджень, були вщент зруйновані квартири, проте спільними зусиллями Попаснянської міської ради, зусиллями благодійних донорів, сприяння районної та обласної адміністрації майже всі пошкодження були усунуті. Проте залишалось болюче питання пошкодженої покрівлі над другим, третім та четвертими під’їздами цього будинку, мешканці якого є переважно люди похилого віку.

За сприяння Попаснянської міської ради та силами Адвентистського агентства допомоги та розвитку в Україні (ADRA) нещодавно розпочались ремонтно-відновлювальні роботи пошкодженої шиферної покрівлі цього будинку.

Не покладаючи рук бригада будівельників працює з ранку і до сутінок. За попередньою інформацією, роботи з відновлення завершаться в найближчі два тижні.

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради щиро вдячний спеціалістам з моніторингу, інженерам, будівельникам та керівництву Адвентистського агентства допомоги та розвитку в Україні (ADRA) за надання такої в край важливої допомоги мешканцям нашого міста.

 

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування та землеустрою

виконавчого комітета Попаснянської міської ради

Важливо!
 • До уваги депутатів!
 • До уваги членів виконкому
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник