У відповідь на спалах нового короновірусу COVID-19 виконавчий комітет Попаснянської міської ради та ООН Жінки нагадують, що важливо отримувати інформацію про коронавірус із достовірних джерел і дотримуватися простих правил, щоб запобігти захворюванню себе і оточуючих.

У додатку ВООЗ пропонує постери з простими порадами, як ефективно вберегтися під час спалаху COVID-19 та від інших інфекційних захворювань.

ЮНІСЕФ разом з Міністерство охорони здоров'я України також підготували серію постерів із правилами:

∙ Чисті руки. Ретельно мийте руки упродовж 20 сек

∙ Повноцінне харчування та сон. Уникайте перевтоми

∙ Не торкатися очей, носа та рота

∙ Захворів? Сиди вдома!

∙ Тримайте дистанцію з хворим (1,5-2м)

∙ Уникайте скупчення людей

∙ З'явилися симптоми? Дзвони лікарю!

∙ Прикривай рот і ніс при кашлі або чханні

Завантажити постери з правилами, аби роздрукувати та розмістити їх на роботі, вдома чи у громадських місцях можна тут.

Надійні джерела інформації: МОЗ, Кабінет міністрів України, Всесвітня організація охорони здоров‘я (ВООЗ)UNICEF, Центра громадського здоров‘я МОЗ.

Маєте питання? Використовуйте Telegram-бот МОЗ із відповідями на найпоширеніші питання.

Новини про коронавірус від МОЗ в Telegram.

«Що треба знати про новий коронавірус?» на урядовій платформі.

Памятайте, що важливо отримувати інформацію про коронавірус із достовірних джерел, не стигматизувати людей та поважати права людини!

Бережіть себе і будьте здорові!

• До уваги членів виконавчого комітету
  • Опитування