Попаснянська міська рада

Виконавчим комітетом Попаснянської міської ради наразі реалізується проект по реконструкції вуличного освітлення по вулиці Миру.
Спочатку за кошти місцевого бюджету планувалося провести реконструкцію тільки частини вулиці Миру від в'їзду в місто з боку Камишевахи до Попаснянського районного Будинку культури. На реалізацію цього проекту планували витратити півтора мільйона гривень. 
Пізніше, в результаті переговорів, міській раді вдалося домовити про виділення ще півтора мільйона гривень з обласного бюджету для проведення реконструкції освітлення і на відрізку вулиці Миру від районного Будинку культури до вулиці Кузнечна.
В рамках даного проекту всього планують встановити 69 нових опор та освітлювальних приладів, а також освітлення на кільці біля РБК.
Нові ліхтарі є світлодіодними, що значно знижує витрати електроенергії. Кожна опора має два освітлювальних прилади, які освітлюють проїжджу частину і тротуар одночасно.
Як виглядає нове освітлення, вже можна побачити на в'їзді в місто. В даний час роботи тривають. Всі старі освітлювальні прибори та їх каркаси демонтують. Вони вже проржавіли біля основи і в місті вже був інцидент, коли одна опора впала.
Реалізувати проект планується протягом місяця.


Організаційний відділ
виконкому Попаснянської міської ради

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник