Виконавчим комітетом Попаснянської міської ради наразі реалізується проект по реконструкції вуличного освітлення по вулиці Миру.
Спочатку за кошти місцевого бюджету планувалося провести реконструкцію тільки частини вулиці Миру від в'їзду в місто з боку Камишевахи до Попаснянського районного Будинку культури. На реалізацію цього проекту планували витратити півтора мільйона гривень.
Пізніше, в результаті переговорів, міській раді вдалося домовити про виділення ще півтора мільйона гривень з обласного бюджету для проведення реконструкції освітлення і на відрізку вулиці Миру від районного Будинку культури до вулиці Кузнечна.
В рамках даного проекту всього планують встановити 69 нових опор та освітлювальних приладів, а також освітлення на кільці біля РБК.
Нові ліхтарі є світлодіодними, що значно знижує витрати електроенергії. Кожна опора має два освітлювальних прилади, які освітлюють проїжджу частину і тротуар одночасно.
Як виглядає нове освітлення, вже можна побачити на в'їзді в місто. В даний час роботи тривають. Всі старі освітлювальні прибори та їх каркаси демонтують. Вони вже проржавіли біля основи і в місті вже був інцидент, коли одна опора впала.
Реалізувати проект планується протягом місяця.

Організаційний відділ
виконкому Попаснянської міської ради

• Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
  • До уваги депутатів!