Попаснянська міська рада

Шановні мешканці міста Попасна! 

На період дії карантину споживачам не нараховуватимуться штрафи і пеня за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги. Крім того, заборонено зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України та примусове їх виселення із житла за несвоєчасну оплату наданих послуг. Все це передбачено Законом України № 530-ІХ від 17.03.2020 р."Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Разом з цим, оплачувати рахунки за комунальні послуги - потрібно. Адже всі служби забезпечення життєдіяльності міста працюють у штатному, навіть підсиленому режимі, та надають послуги електро-, водо-, газопостачання, вивіз побутових відходів тощо, а також ліквідують аварійні ситуації.

Зауважуємо, що рівень надання житлово-комунальних послуг напряму залежить від абонентської плати населення за спожиті послуги.

У зв’язку з тим, що підприємства, які надають житлово-комунальні послуги в місті не мають фінансового резерву, щоб здійснювати надання послуг за власний рахунок, просимо Вас своєчасно проводити оплату за житлово-комунальні послуги, адже від оплати кожного з абонентів залежить якість надання послуг усім споживачам міста навіть під час карантину.

Сподіваємось на порозуміння кожного.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Запрошуємо на День міста
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник