Впродовж з 30.07.2020 до 20.08.2020 у Попасній проводяться електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради - "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті".

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» до виконавчого комітету Попаснянської міської ради надійшов розрахунок та пропозиція підприємства - перевізника щодо тарифу на послуги з перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування.

Впровадження даного регуляторного акта позитивно вплине на розвиток транспортної галузі у місті, оскільки дотримання його вимог дозволить створити умови для беззбиткової роботи підприємства із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху, та дозволить забезпечити умови технічного розвитку, стимулювати впровадження новітніх технологій перевезень, застосування сучасних типів транспортних засобів.

Пропозиції мешканців міста, подані під час консультацій обов’язково будуть взяті до уваги.

Взяти участь в електронних консультаціях можна за посиланням: https://consult.e-dem.ua/npas/173

Відділ ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою

виконкому міської ради

• До уваги членів виконавчого комітету