Впродовж з 30.07.2020 до 20.08.2020 у Попасній проводяться електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту рішення Попаснянської міської ради - "Про затвердження Положення про оренду землі на території Попаснянської міської ради".

З метою спрощення процедури оформлення договорів оренди землі на території Попаснянської міської ради, досягнення прозорості цього процесу, а також для приведення у відповідність до вимог чинного законодавства механізму оформлення договорів оренди землі, Юридичним відділом виконавчого комітету Попаснянської міської ради розроблено цей проект рішення.

Зазначений проект рішення міської ради покликаний врегулювати правовідносини між Попаснянською міською радою, як суб'єктом права на землю, та особами, які виявили бажання отримати в користування земельну ділянку комунальної власності територіальної громади міста Попасна, визначити чітку процедуру погодження підготовлених документів, єдиний порядок передачі земельної ділянки в оренду, зміни, припинення і поновлення договору оренди землі, справляння орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Попасна.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб, подані під час консультацій обов’язково будуть взяті до уваги.

Взяти участь в електронних консультаціях можна за посиланням: https://consult.e-dem.ua/consultations/180

Юридичний відділ виконкому міської ради

• До уваги членів виконавчого комітету