12 березня 2020 року начальником відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою Бондаревою М.О.; спеціалістом відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою Нікітіним А.Г.; завідувачкою Попаснянським відділенням лабораторних досліджень Коваленко Л.А. було проведено обстеження санітарно-технічного стану міських автобусів за маршрутами №101, №101а, №102, №103, №104.

Дане обстеження було проведене з метою попередження вірусних захворювань громадян на фоні пандемії коронавірусної інфекції (COVID-19).

За результатами обстеження Коваленко Л.А. провела бесіду з водіями та власниками автотранспортних засобів щодо проведення заходів з дезінфекції салонів.

Відтак протягом наступного дня з 13 березня на базі ПП «АТП-СП-2010» проводиться дезінфекція автотранспортних засобів усіх міських автобусів за всіма маршрутами, а саме №101, №101а, №102, №103, №104.

Попаснянською міською радою буде і надалі проводитись моніторинг з перевірки стану виконання заходів з дезінфекції автотранспортних засобів.

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування та землеустрою