Попаснянська міська рада

Сьогодні, 7 листопада, у Попасній на покинутому об’єкті поблизу вагоноремонтного заводу, відбулись показово командно-штабні навчання формувань цивільного захисту спеціалізованих служб цивільного захисту Попаснянського району з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під час артилерійського обстрілу одного з житлових мікрорайонів міста. За задумом недобудований об’єкт це – багатоповерховий житловий будинок, розташований за адресою вулиця Миру, 149, який зазнав пошкоджень в результаті артилерійського обстрілу. До цих навчань було залучено понад ста працівників з різних служб.

Також до тренувань були залучені члени міської евакуаційної комісія, яка утворена при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради, до основних завдань функціонування якої входить забезпечення превентивної готовності до захисту та евакуації населення міста у разі виникнення загрози надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру, у тому числі і у разі обстрілів. У тренуваннях взяли участь заступник голови комісії Ірина Гапотченко, секретар комісії, заступник начальника збірного пункту з евакуації, начальник групи реєстрації обліку ЗПЕ, начальник групи комплектування колон та заступник начальника приймального пункту з евакуації.

Збірний пункт з евакуації, відповідно до положення, займався збором та реєстрацією потерпілих (за задумом), які підлягали подальшій евакуації у безпечні райони, а приймальний евакуаційний пункт, в свою чергу, відповідно до покладених на нього завдань, зустрічав, приймав та реєстрував евакуйованих, доставлених із зони виникнення надзвичайної ситуації.
Під час проведення практичних занять, міська евакуаційна комісія та її структурні підрозділи, показали досить високу ступень взаємодії з іншими підрозділами та службами, районним штабом по НС та повністю виконала покладені на неї завдання за сценарієм навчань.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник