Попаснянська міська рада

 1. Про погодження графіку роботи магазина  «Камелія», розміщеного за адресою:  м. Попасна, вул. Леніна, 157.

  2. Про погодження графіку роботи магазина  «Гурман», розміщеного за адресою:м. Попасна, вул. Леніна, 161а.

 3.  Про виконання Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна за  І півріччя 2013 року.

 4. Про підведення підсумків міського конкурсу «Гордість Попасної».

 5. Про погодження тарифу на послуги з теплопостачання,  які надає ФОП Мосіященко В.Ф. для опалення ЗОШ № 21 І-ІІІ ступеню на 2013-2014 роки.

 6.Про затвердження звіту про оцінку та  рецензію вбудованого нежилого приміщення № 3, розташованого  за адресою Луганська обл., м. Попасна, пл. Героїв, 3.

 7. Про надання згоди  ФОП  Ц... на проведення  невід’ємних   поліпшень  орендованого   нежитлового   приміщення, що розташоване за адресою:  м.Попасна,  вул. Первомайська,43ж та знаходиться у комунальній  власності  територіальної громади м. Попасна.

 8. Про надання згоди  ФОП  Ц... на проведення  невід’ємних   поліпшень  орендованого   нежитлового   приміщення, що розташоване   за адресою:  м.Попасна,    вул.Котовського,1а  та знаходиться у комунальній  власності територіальної громади м. Попасна.

9. Про згоду    гр. Т.   на перепланування  квартири № 13, розташованої  за адресою:  м. Попасна, вул. Первомайська, 177.

10. Про об’єднання квартир  № 6 та № 7,  розташованих  за адресою:  м. Попасна,вул. Ціолковського, 19, які належать на праві приватної власності гр. І.

 11. Про списання домоволодіння  № 93 по вул. Донецька  у  м. Попасна, яке належить на праві   приватної власності  гр.  Є...

 12.  Про затвердження протоколу № 8 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі  міської ради від  14 серпня 2013 року.

 13.  Про закріплення права на житло  за дитиною, позбавленою батьківського піклування М.

14. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 20.11.2012  № 162 «Про План  діяльності виконавчого комітету Попаснянської міської ради  з підготовки проектів регуляторних  актів на 2013 рік» (із змінами)

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник