Попаснянська міська рада

 1. Про організацію літнього оздоровлення дітей в дошкільних навчальних закладах влітку 2012 року.

2. Про погодження  тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової територій по вул. Первомайська, 7 ОСББ «Граніт-Попасна».

 3. Про  надання дозволу на розміщення засобів зовнішньої реклами  в  м. Попасна.

  4. Про виділення в окрему адресу підвального приміщення  в м. Попасна по вул.   Миронівська, 4.

5. Про надання  згоди   гр. Г ... на  проведення  невід’ємних поліпшень нежилого  вбудованого приміщення по вул. Мічуріна,1  в м. Попасна.

6. Про надання  згоди    ФОП...     на  проведення  невід’ємних поліпшень  нежилого  вбудованого приміщення по пл. Героїв,3  в м. Попасна.

7. Про виділення в окрему адресу  нерухомого майна за адресою м. Попасна вул.  Артемівська,6а  та оформлення  права комунальної власності на нього за   територіальною громадою міста Попасна.

8. Про списання домоволодіння  №3 по вул.   Водопровідна у  м. Попасна, яке належало на праві приватної власності гр. ..

9. Про  внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 09.08.1994 р.  № 10 «Про прийняття в експлуатацію самовільно побудованого гаражу гр. Т...

10.  Про  присвоєння поштових адрес та оформлення  права комунальної власності на  нежиле приміщення, розташоване за адресою: м. Попасна, вул. Піонерська, 16.

11.  Про присвоєння поштової адреси та оформлення права приватної власності на павільйон з реалізації промислових товарів, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул. Леніна біля будинку № 153.

12.  Про затвердження протоколу № 5 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від  15  травня 2012 року. 

13.  Про внесення доповнень до рішення виконкому міської ради від 20.05.2011р. № 8 «Про  затвердження Положення про порядок видачі довідок».

14. Про згоду Центральній районній аптеці№ 123  КП «Луганська обласна «Фармація» на  розробку проектно – кошторисної

 документації на  реконструкцію  квартири під  аптеку по вул.  Леніна,155 в м. Попасна

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник