Попаснянська міська рада

Порядок денний

 1. Про режим роботи кафе з літнім майданчиком фізичної особи підприємця Б..... у нічний час, розміщеного за адресою м. Попасна, вул. Первомайська,65.  
 2. Про організацію робіт з благоустрою міста після зимового періоду.
 3. Про затвердження протоколу оцінки конкурсних пропозицій для визначення виконавця послуг з управління групою будинків, робіт та надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Попасна та знаходяться на балансі ПКП «Місто».
 4. Про затвердження комплексної схеми розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та архітипи в межах вулиці Леніна міста  Попасна.
 5. Про оформлення права комунальної власності на об'єкт нерухомого майна, розташований за адресою: м. Попасна, пл. Леніна, 2, приміщення № 1.
 6. Про оформлення права приватної власності на житловий будинок, розташований за адресою: м. Попасна, вул. Орджонікідзе, 66.
 7. Про виділення в окремі адреси приміщення  в м. Попасна.
 8. Про    згоду  ФОП  Д.... на  розробку проектно – кошторисної документації на  реконструкцію  квартири під магазин по вул.  Леніна, 154, кв.2 в м.
 9. Про затвердження протоколу № 3 засідання громадської   комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від 02 березня 2012 року.
 10. Про закріплення 41/100 частини квартири № 27 в будинку № 138 по вул. Леніна в м. Попасна за неповнолітньою Є.....

11. Про погодження  тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової територій по вул. Суворова,22 ОСББ «Оазіс-Попасна»

12. Про виділення в окрему адресу  нерухомого майна за адресою м. Попасна,пров.  Красний, 14 та оформлення права власності на нього за  гр.   О……

13. Про  присвоєння поштових адрес  будівлям, що  знаходяться в  м. Попасна по вул. Миронівська

14. Про  присвоєння поштової адреси  гаражу, що  знаходиться в  м. Попасна  по  вул.  60 років утворення СРСР біля житлового будинку № 79.

 

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник