Попаснянська міська рада

 1. Про уточнення показників  міського бюджету на 2012 рік. (додаток1),(додаток 2)
 2. Про використання  коштів, передбачених в державному  бюджеті  для забезпечення  житлом  воїнів-інтернаціоналістів. 
 3. Про внесення  змін  до Плану   соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2012 рік (із змінами)
 4.  Про прийняття в комунальну  власність  територіальної громади  м. Попасна майна, яке перебуває  на  балансі  ЛОКСТП "Луганськтеплокомуненерго", з подальшою  передачею  на баланс  Попаснянського КП "СКП"
 5. Про внесення  змін  до рішення  міської ради  шостого скликання  від 29.08.2012 р. № 30/28 " Про передачу  котелень  в оперативне  управління  дошкільним  навчальним закладам"
 6.  Про надання згоди на передачу на баланс ПКП «Місто»  нежитлової будівлі з господарськими будівлями та спорудами, яка перебуває на балансі ПМСЗ «Відродження».
 7.    Про   звіт  міського голови про здійснення  державної  регуляторної  політики Попаснянською  міською радою та  її виконавчого комітету  за 2012 рік.
 8. Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Попасна житлового будинку, розташованого  за адресою: м.Попасна, вул.Первомайська, 152а 
 9. Про безоплатне прийняття у комунальну власністьи територіальної громади міста Попасна надземного,підземного сталевого, поліетиленового газопроводу середнього та низького тиску, який був побудований за кошти  громадян,  та безоплатну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії –Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
 10. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна розподільчого підземного, поліетиленового газопроводу середнього тиску, який був побудований за кошти державної субвенції та місцевого бюджету по проекту «Розподільчий газопровід середнього тиску по вул. Артемівська в м. Попасна (газопостачання ж.б. № 306)» та безкоштовну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації  «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства
 11. Про надання дозволу  на експлуатацію  об’єкта поводження з небезпечним відходам на території  м. Попасна на 2013 рік   
 12.  Про хід виконання міської Програми сприяння встановленню індивідуального опалення «Тепло  в кожний дім» в м.Попасна на 2011-2015 рр.
 13. Про звіти депутатів Попаснянської міської ради  VI скликання  перед виборцями. 
 14.  Про затвердження  Плану  діяльності  Попаснянської міської ради  з підготовки  проектів  регуляторних  актів на 2013рік.
 15.  Про звіт  про продаж майна  комунальної громади  м.Попасна за період з листопада  2010р. по листопад 2012р.
 16. Про доповнення  переліку   з продажу земельних ділянок або  продажу права оренди  на них  шляхом аукціону у 2012 році в  м. Попасна
 17.   Про затвердження  проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для продажу    шляхом аукціону  для розміщення  та експлуатації будівель та споруд додаткових транспортних послуг тадопоміжних операцій   та  затвердження стартової (початкової)  ціни, з якої   розпочинається продаж   лоту на аукціоні, кроку аукціону, реєстраційного та гарантійного внесків при продажі  земельної ділянки, розташованої за адресою : м. Попасна, вул.  Щербакова,  біля буд. 1.
 18.    Про затвердження протоколу № 7 засідання комісії  з  надання допомоги та обладнання   на влаштування  індивідуального  опалення  квартири  від 21.11.2012 року.
 19.   Про затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних   ділянок  у м. Попасна та їх передачу.
 20.   Про  затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо складання  документів, що посвідчують право на земельні ділянки у  м.Попасна.
 21.   Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна.
 22.   Про  надання  дозволу   на   розробку  технічної документації   із  землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право  на земельні ділянки у м.Попасна
 23. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради шостого скликання від 17.12.2010 року № 4/9 « Про затвердження нормативів для нарахування орендної плати за земельні ділянки  згідно грошової оцінки землі у м. Попасна (із змінами).
 24.   Про погодження звіту  про  експертну  грошову оцінку  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: м. Попасна, вул. Первомайська,65 та її продаж.
 25.   Про погодження звіту  про  експертну  грошову оцінку  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: м. Попасна, вул. Щербакова,1 та її продаж.
 26. Про поновлення  договору  оренди землі.
 27. Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо  зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у приватній власності гр. П....
 28.  Про розірвання договору розташування тимчасової  споруди у м. Попасна.
 29.   Про затвердження  доповнення  до переліку  земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких  знаходяться  об’єкти  нерухомого майна для продажу  у приватну  власність  у 2012 році  в м. Попасна.
 30.   Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м. Попасна.

31. Про  надання  згоди  на  поділ земельної ділянки, яка знаходиться  в оренді у гр. Ш..., що розташована за адресою: м. Попасна, вул . Чехова,28в.  

32. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.09.2012р. № 31/13 «Про прийняття в комунальну власність  територіальної громади м. Попасна із загальної власності територіальних сел., селищ, міста Попаснянського району  автомобілю  марки ГАЗ 32212-206 з подальшою передачею  його дитячому  будинку  сімейного типу Лисиченко».

33.  Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки та надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки в м. Попасна.

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник