Порядок денний:

1. Про затвердження проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на  земельні ділянки у м.Попасна.
  2. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки із землеустрою щодо скаладання документів, що посвідчують право постійного користування по вул.Донецька,5 у м.Попасна.
  3. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування по вул.Мічуріна у м.Попасна.
  4. Про затвердження Схеми теплопостачання м.Попасна. (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3).
  5. Про уточнення показників та внесення змін до  міського бюджету на 2011 рік.(додаток).
  6. Про передачу з комунальної власності трериторіальної громади м.Попасна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ,міста Попаснянського району нежитлового вбудованого приміщення-бібліотеки,розташованого за адресою м.Попасна,вул.Первомайська,5а,приміщення №2.
  7. Про зівльненння директора Попаснянської комунальної установи Фізкультурно-спортивний клуб "Богатир".
  8. Про призначення директора Попаснянської комунальної установи Фізкультурно-спортивний клуб "Богатир".
  9. Про реорганізацію Попаснянської комунальної установи  Фізкультурно-спортивний клуб "Богатир"шляхом злитття з міським спортивним закладом "Відродження".
  10. Про затвердження протоколу №1 засідання комісії з надання обладнання,допомоги на влаштування індивідуального опалення квартири від 02.08.2011 року.