Повестка дня

1. Про затвердження міської Програми сприянню встановлення індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м.Попасна на 2011-2015р.р.
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 12.01.2011 р. №5/15 «Про затвердження Програми виконкому Попаснянської міської  ради з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2011-2014 р.р.»
  3. Про відкриття додаткових груп в дошкільних навчальних закладах.
  4. Про внесеннея змін до рішення міської ради від 17.2.2010 р. №4/7 "Про затвердження структур дошкільних навчальних закладів"(додатки)
  5. Про уточнення показників міського бюджету на 2011 рік (додаток1), (додаток2),(додаток3), (додаток4)
  6. Про звіт ПАТ «Попаснянська міська друкарня» про фінансово-господарську діяльність
  7. Про виконання Плану соціально- економічного розвитку м.Попасна за   I півріччя 2011 року.
  8. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2011 рік.
  9. Про затвердження Правил благоустрою території міста Попасна
  10. Про місцеві податки і збори в м.Попасна
  11. Про передачу з комунальної власності територіальної громади м.Попасна до комунальної власності сіл, селищ, міст Попаснянського району нежитлових приміщень центральної районної бібліотеки.
  12. Про доповнення  переліку  об`єктів   місцевої приватизації на 2011 рік.
  13. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2010 р. №1/4 «Про виконавчий комітет Попаснянської міської  ради» (зі змінами)
  14. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Попаснянської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання від 17.11.2010 р. № 2/1(зі змінами)
  15. Про перспективний план роботи Попаснянської міської ради на IІ півріччя 2011 року
  16. Про затвердження переліку з продажу земельних ділянок або продажу права оренди на них шляхом аукціону у 2011 р. в м. Попасна.
  17. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у м. Попасна.
  18. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.
  19. Про затвердження  проектів відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право на земельні ділянки у м. Попасна.
  20. Про припинення договору оренди земельної ділянки.
  21. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки у м. Попасна.
  22. Про  розташування тимчасової  споруди у м. Попасна.
  23. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  24. Про надання дозволу на складання проекту рекультивації порушеної земельної ділянки у м. Попасна.
  25. Про вилучення земельних ділянок із користування громадян м. Попасна.
  26. Про  внесення   змін   до   рішення 7 сесії  Попаснянської  міської ради  п’ятого скликання  від 15. 09. 2006 р. № 7/10  «Про припинення права користування земельними ділянками та упорядкування документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна».