1.Про внесення змін до міського бюджету  на 2018 рік (зі змінами).   (додаток)

2.Про  внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2010 №2/6 (зі змінами).

3.Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна в місті Попасна. (Положення

4.Про затвердження Положення про зміст, опис та порядок використання логотипу міста Попасна.

5.Про  внесення  змін та   доповнень до Плану  соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2018 рік (зі змінами)                                                                  6.Про використання коштів, передбачених в міському бюджеті для забезпечення житлом пільгових категорій населення.

7.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в м. Попасна  на 2018-2020 роки.

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2013  №40/8 щодо персонального складу ліквідаційної комісії  Попаснянського комунального підприємства «Місто».

9.Про списання з балансу багатоквартирного будинку №26 по вул.Спортивна у м. Попасна.

10.Про списання з балансу багатоквартирного будинку №1 по вул.Зашкільна у м. Попасна.

11.Про розробку технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної  ділянки  комунальної власності територіальної громади   м. Попасна.

• Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!