1. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Попаснянської міської ради за 2017 рік.   звіт

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (зі змінами). (додаток)

3. Про міський бюджет на 2018 рік. (додаток)

4. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Попасна» Семененку Дмитру Володимировичу.

5. Про встановлення надбавки за вислугу років Онищенку Ю.І.

6. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають відчуженню шляхом приватизації у 2017 році.

7. Про надання права викупу 7/100 частин нежитлового вбудованого приміщення, розташованого за адресою: м. Попасна, вул. Первомайська, 58.

8. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Попасна на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми запобігання і реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру в місті Попасна на 2018-2019 роки.

10. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки на період 2018-2019 років в м. Попасна.

11. Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень на території Попаснянської міської ради на 2018–2022 роки.

12. Про затвердження Програми загальноміських заходів з головами вуличних та квартальних комітетів м. Попасна на 2018 рік.

13. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в засобах масової інформації на 2018 рік.

14. Про затвердження Програми з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Попасна на 2018 рік.

15. Про затвердження Програми розвитку фізкультури і спорту у м. Попасна на 2018 рік.

16.Про внесення змін до  рішення міської ради від  26.01.2017р. № 83/8 «Про затвердження міської  цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2017-2018 роки».

17.  Про передачу майна, яке було придбано за кошти міського бюджету на баланс Попаснянського КП «СКП».

18. Про передачу майна, яке було придбане за кошти міського бюджету на баланс Попаснянського КП «СКП».

19. Про передачу майна, яке було придбане за кошти міського бюджету на баланс Попаснянського КП «СКП».

20. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 27.09.2017 № 89/9 «Про передачу на баланс КП «СКП» будівельних матеріалів, що були у використанні».

21. Про встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої горизонтальної розмітки по вул. Бахмутська у м. Попасна.

22. Про перспективний план роботи Попаснянської міської ради на 2018 рік.

23. Про поновлення договору оренди землі.

24. Про поновлення договору оренди землі.

25. Про поновлення договору оренди землі.

26. Про поновлення договору оренди землі.

27. Про поновлення договору оренди землі.

28. Про поновлення договору оренди землі.

29. Про поновлення договору оренди землі.

30. Про поновлення договору оренди землі.

31. Про поновлення договору оренди землі.

32. Про поновлення договору оренди землі.

33. Про поновлення договору оренди землі.

34. Про поновлення договору оренди землі.

35. Про поновлення договору оренди землі.

36. Про поновлення договору оренди землі.

37. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

38. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

39. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

40. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

41. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

42. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і подальшої передачі її у приватну власність в м. Попасна.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Попасна.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Попасна.

46. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її в оренду в м. Попасна.

47. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу її в оренду у м. Попасна.

48. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у приватну власність у м. Попасна.

49. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у приватну власність у м. Попасна.

• Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!