Попаснянська міська рада

1. Про результати оперативно-службової діяльності Попаснянського відділу поліції протягом І півріччя 2017 року. (інформація)

2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (зі змінами). (додаток) 

4.Про виділення коштів з міського бюджету за рахунок перевиконання доходів загального фонду. (додаток)

5. Про виконання Плану соціально – економічного розвитку міста Попасна за I півріччя 2017 року.

6. Про внесення доповнень до Плану соціально - економічного розвитку м. Попасна на 2017 рік (зі змінами та доповненнями).

7. Про внесення змін до рішення 19 сесії Попаснянської міської ради V скликання від 12.04.2007 № 19/4 «Про заснування сувенірних відзнак Попаснянської міської ради».

8. Про передачу комунального майна (автопідйомник телескопічний АП-18-10 на базі автомобіля ГАЗ-33098 (з п’ятимісною кабіною) на баланс ПКП «СКП».

9. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу її в оренду у м. Попасна.

10. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її в оренду в м. Попасна.

11. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

12. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

13. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

14. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

15. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і подальшої передачі її у приватну власність в м. Попасна.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник