Попаснянська міська рада

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (зі змінами). (додатки)         

2. Про внесення доповнень до Плану соціально - економічного розвитку м.Попасна на 2017 рік (зі змінами та доповненнями).

3. Про місцеві податки і збори в м. Попасна на 2018 рік.  

4. Про затвердження Програми розробки топографічного плану, генерального плану та плану зонування території міста Попасна.

5. Про надання дозволу на розробку топографічного плану, генерального плану та плану зонування території міста Попасна.

6. Про внесення доповнень до переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають відчуженню шляхом приватизації у 2017 році.

7. Про затвердження переліку об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Попасна (у новій редакції)

8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2017 №84/9 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Попасна житлового будинку з господарськими спорудами по вул. Павлова, 68».

9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 17.11.2010 №2/6.

10. Про преміювання міського голови.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і подальшої передачі її в оренду в м. Попасна.

13. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

14. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і передачі її в оренду у м. Попасна.                  

15. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і передачі її у приватну власність в м. Попасна.

16. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

17. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

18. Про надання згоди ФОП *** на передачу в суборенду *** земельної ділянки за адресою: м. Попасна, вул.Первомайська, ***.

19. Про внесення змін до рішення сесії Попаснянської міської ради від 12.05.2017 № 86/10 «Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу її в оренду у м. Попасна».

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник