Попаснянська міська рада

1.    Про затвердження звіту про виконання міського бюджету 2016 рік.

 2.    Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.         

3.    Про виконання  Плану соціально - економічного розвитку м.Попасна  на  2016 рік.

4.    Про внесення змін до Плану соціально - економічного розвитку м.Попасна  на  2017 рік.

 5.    Про внесення змін до рішення  сесії Попаснянської міської ради від 26.02.2016 № 73/6 «Про місцеві податки і збори в м. Попасна».

6.    Про  затвердження Програми приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна на 2017 – 2020 роки.

7.    Про   найменування провулків у місті Попасна. 

8.    Про затвердження  переліку об’єктів комунальної  власності  міста, що підлягають відчуженню шляхом приватизації у 2017 році.   

 9.    Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Попасна житлового будинку з господарськими спорудами по вул. Павлова, 68.            

 

10.Про передачу на баланс Попаснянському КП «СКП» проектної документації та переоснащеної системи зовнішнього освітлення мікрорайону ВРЗ м. Попасна.

11.Про внесення змін до рішення Попаснянської   міської ради від 17.11.2010 року №2/4  «Про обрання голів постійних комісій Попаснянської  міської ради» ( зі змінами).

12.Про внесення змін до рішення Попаснянської  міської ради від 17.11.2010 року №2/3  «Про персональний та чисельний склад постійних комісій Попаснянської  міської ради» (зі змінами).

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м. Попасна в особі Попаснянської міської ради.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної ділянки і подальшої передачі її в оренду в м. Попасна.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної ділянки і подальшої передачі її у приватну власність у м.Попасна.

16.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у м. Попасна.

17.Про припинення договору оренди землі з фізичною особою-підприємцем Писарєвим Валерієм Михайловичем.

18.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу її в оренду у м. Попасна.

19.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.

20.Про надання згоди ФОП Склярову І.В. на передачу в суборенду ФОП Токарю Є.О. земельної ділянки за адресою: м. Попасна, вул. Миру, біля буд. 153. 

21.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її в оренду в м. Попасна.

22.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її в оренду в м. Попасна.

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник