Попаснянська міська рада

1.    Про результати оперативно-службової діяльності Попаснянського відділу поліції на території обслуговування протягом 2016 року.

2.    Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (додаток)

3.    Про внесення змін до рішення  сесії Попаснянської міської ради від 26.02.2016 № 73/6 «Про місцеві податки і збори в м. Попасна».

4.    Про затвердження  Плану соціально - економічного розвитку  м.Попасна  на  2017 рік.

 5.    Про затвердження міської Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Попасна на 2017 рік. (інформація)  

 6.    Про  затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції  та членів їх сімей на 2017- 2018 роки.

7.    Про затвердження Програми проведення  культурно-масових заходів у м.Попасна  на  2017- 2018 р.

8.    Про затвердження міської  цільової Програми роботи з обдарованими дітьми  та молоддю м. Попасна на 2017-2018 роки.

9.    Про  затвердження міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м. Попасна на 2017 рік.

 10.Про затвердження Програми  висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в  засобах масової інформації на 2017 рік.       

 11.Про  затвердження Програми  з питань соціального захисту  та соціального забезпечення населення  м. Попасна на 2017 рік. 

 12. Про затвердження Програми загальноміських заходів по роботі з головами вуличних та квартальних комітетів м. Попасна на 2017 рік.  

 13.Про звіти депутатів Попаснянської міської ради VІ скликання перед виборцями. 

14.Про проведення аудиторської перевірки Попаснянського КП «СКП». 

15.Про безоплатне прийняття в комунальну власність і передачу на баланс та в оперативне управління Попаснянського КП «СКП» майна (ігровий майданчик СПК «Лабіринт» ІК-7, розташований у парку ім. Калюжного). 

 16.Про передачу комунального майна (ліфтового мікрообладнання) на баланс та в оперативне управління ОСББ «Злагода», яке було придбано за кошти міського бюджету. 

17.Про передачу комунального майна, що було придбане за кошти міського бюджету, на баланс Попаснянському комунальному підприємству «СКП».

18.Про передачу комунального майна, що було придбане за кошти міського бюджету, на баланс Попаснянському комунальному підприємству «СКП».

19.Про передачу комунального майна (електричних лічильників), що було придбане за кошти міського бюджету,  на баланс ПП «Центроград-Попасна», ПП «Елітжитлком» та ОСББ «ШИГАМА». 

20.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель. 

21.Про надання згоди ФОП Склярову І.В. на передачу в суборенду ФОП Токарю Є.О. земельної ділянки за адресою: м. Попасна, вул. Миру, біля буд. 153.

22.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її в оренду в м. Попасна.  

23. Про  преміювання міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Попаснянської міської ради


Важливо!
 • Що робити при надзвичайній ситуації
 • Вітаємо з Днем народження!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконавчого комітету!

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник