Попаснянська міська рада

1. Про затвердження Статуту Попаснянського міжтериторіального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Салют» у новій редакції. (Статут)

2. Про забезпечення у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради здійснення повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.

3. Про передачу до спільної власності територіальних громад Попаснянського району безхазяйних водоканалізаційних мереж, виявлених на території міста Попасна.

4. Про роботу комісії з виплати матеріальної допомоги з коштів міського бюджету у 2015 році. (звіт)

5. Про внесення змін до персонального складу комісії з виплати матеріальної допомоги з коштів міського бюджету, затвердженого рішенням міської ради від 17.11.2010 №2/10 ( із змінами)

6. Про перерозподіл видатків міського бюджету на 2016 рік. (додаток 1)

7. Про внесення змін до Міської Програми розвитку фізичної культури і спорту, затвердженої рішенням сесії міської ради від 24.12.2015 № 71/1 «Про затвердження міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м.Попасна на 2016 рік».

8. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2016 рік.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Попасна.

10. Про поновлення договору оренди землі Товариству з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод».

11. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю ***.

12. Про уповноваження Попаснянського комунального підприємства «СКП» на приватизацію житлового фонду територіальної громади м.Попасна.

13. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. (додаток 1)

14. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста на 2016 рік

15. Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради    VI скликання  Доброжеланова Ігоря Миколайовича

 

 

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник