Попаснянська міська рада

                                                                                              ПРОЕКТ

 

 

УКРАЇНА

ЛУГАНСЬКА   ОБЛАСТЬ

ПОПАСНЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РIШЕННЯ

 

«___» _____ 2013 р.                    м. Попасна                                                №

 

 

 Про заборону роздрібної торгівлі в нічний

 час алкогольними, слабоалкогольними

 напоями та пивом (крім безалкогольного)

 на території м.Попасна

 

Керуючись ст. 140, 146 Конституції України, п.п. 1-4 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» зі змінами і доповненнями, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв»,  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пунктом 9 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року № 854 зі змінами і доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.06 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», розглянувши пропозиції Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області щодо заборони продажу алкогольних напоїв в нічний час,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Заборонити роздрібну реалізацію алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного)  на території міста Попасна  у тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, стаціонарних об’єктах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у період з 23.00 години до 7.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята. 

2.Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів  підприємницької  діяльності на території міста Попасна  незалежно від форм власності,  які  пройшли  реєстрацію  в  установленому  порядку і мають ліцензію на  право роздрібної торгівлі алкогольним напоями та пивом (крім безалкогольного).

3.Встановити, що всі суб'єкти підприємницької діяльності, які відповідно до пункту другого цього рішення здійснюють торгівлю алкогольними напоями, зобов’язані забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями згідно з технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними  та протипожежними нормами і правилами.

4.Доручити організаційному відділу виконавчого комітету міської ради:

-  довести суть та вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів  підприємницької  діяльності на території міста Попасна, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями.

- забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в міськрайонній газеті «Попаснянський вісник» та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті міської ради.

- довести дане рішення до відома регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України в Луганській області.

 

5.Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування у засобах масової інформації.

 

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Табачинського М.М. та організаційний відділ виконавчого комітету міської ради  (Висоцька Н.О.).


            Міський голова                                                                                        Ю.І.Онищенко 

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник