Попаснянська міська рада

                                                                                                              ПРОЕКТ 

ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА  РАДА

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

РIШЕННЯ

 

 

  .  .2012р.                                                                                                                                        № 

м. Попасна                              

 

«Про внесення змін до рішення міської 

 ради шостого скликання від 21.12.2011р. 

 № 20/8 «Про внесення змін до рішення  

міської ради шостого скликання від  

14.07.2011р. № 13/1 «Про місцеві податки  

і збори в м. Попасна» 

 

 

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» від 05.07.2012р. № 5083 із змінами, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.24  ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Попаснянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Пункт 1 рішення Попаснянської міської ради від 21.12.2011р. «Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 14.07.2011р. № 13/1 «Про місцеві податки і збори в м. Попасна»  викласти в новій редакції:

«Рішення в цілому набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення та застосовується з 1 січня 2012 року, крім розділу 1 « Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Положення про місцеві податки і збори (Додаток 1) який застосовується  з 1 січня 2013 року».

2. Доручити секретарю Попаснянської міської ради Лисиченко Т.Є. забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення та направити в установленому порядку його копію до органу державної податкової служби Попаснянського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань фінансів, бюджету, регіональних зв’язків та комунальної власності.

 

                                                                Міський голова                                                                          Ю.І.Онищенко

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник