На виконання міської цільової Програми експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Попасна на 2019 рік за кошти міського бюджету проводяться ремонтні роботи.

Станом на сьогоднішній день вже завершено капітальний ремонт покрівлі будинку по вул. Бахмутська,5, ремонт конструктивів в будинку № 306 по вулиці Бахмутська.

Продовжуються ремонті роботи з відновлення пошкоджених пожаром житлових приміщень у будинку по вул. Миру, 138, роботи по посиленню несучих конструктивів у будинку № 146 вул. Первомайська, роботи з капітального ремонту конструктивів в буд. Ціолковського, 23.

Розпочались ремонтні роботи по посиленню несучих конструктивів у будинку № 29 вул. Ціолковського.

Відділ ЖКГ виконкому

міської ради

• До уваги депутатів!
  • До уваги членів виконавчого комітету!