На засідання у виконкомі міської ради зібралася активна молодь, яка ініціювала створення молодіжної ради. Засідання проходило під головуванням заступника міського голови Ірини Гапотченко.
У молодіжну раду увійшли активні представники підприємств, організацій, установ, учбових закладів, громадських організацій та волонтери.
Олександра Бордюгова ознайомила активну молодь з проектом Положення про молодіжну раду та запросила залучитися найініціативніших та найактивніших представників до роботи у молодіжній раді.

Голова громадської організації «КОМРОЗ» Станіслав Богданов розповів присутнім про діяльність своєї організації, реалізовані проекти та про заплановані заходи.
Голова благодійної організації «Справжня щира допомога» Наталія Топчий зацікавила присутніх майбутніми проектами та висловила слова подяки активній молоді за волонтерську участь в міських заходах та фестивалях.

Після цього було сформовано персональний склад молодіжної ради, схвалено проект Положення та обрано голову молодіжної ради, якою стала Бордюгова Олександра. Остаточне рішення про формування молодіжної ради буде прийматися депутатами на сесії міської ради.

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!
  • До уваги членів виконавчого комітету!