Шановні волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. У цей складний для країни час ви одні з перших відгукнулися та прийшли на допомогу тисячам українців, які вимушені були залишити свої рідні домівки і розпочати життя на новому місці. На початку збройної агресії, саме волонтери врятували сотні життів українських солдат.

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії та миру! Успіхів у всіх ваших справах і вдячних усмішок.

З повагою,

міський голова Юрій Онищенко

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!
  • До уваги членів виконавчого комітету!