Шановні юристи!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! День юриста — визначне свято, оскільки воно об’єднує юристів різних сфер діяльності, а також майбутніх правознавців, які будуть служити захисту прав і свобод українського суспільства.
Сьогодні роль юриста в правовій державі неоціненна. На вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить провідне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.
Бажаю вам міцного здоров`я, добробуту, мирного неба, вагомих професійних здобутків. Нехай і надалі ваша ініціатива слугує справі забезпечення верховенства Права і Закону у всіх сферах суспільного життя нашої громади і рідної України, а відчуття власної гідності супроводжують вас на професійному шляху.

міський голова Юрій Онищенко

• До уваги членів виконавчого комітету!