Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України.

Успішна робота будь-якої галузі, в першу чергу, залежить від роботи працівників. Залізничники завжди відзначаються своєю самовідданістю, відповідальністю та почуттям високого громадянського обов’язку.

Для нашого міста залізниця має особливе значення. Сьогодні, як і багато років назад, на залізничних підприємствах Попасної працюють справжні майстри своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій – ремонтують колії, будують нові та ремонтують старі вагони, водять поїзди. Впевнений, що ваша копітка, цілеспрямована праця і в подальшому сприятиме зміцненню економіки і завжди матиме високий авторитет серед громадян.

Напередодні вашого професійного свята, прийміть найщиріші вітання з побажаннями міцного здоров’я, довголіття, нових значних успіхів та звершень в ім’я нашого міста - залізничників та нашої держави!

З повагою,

міський голова Юрій Онищенко

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!