Шановні попасняни, депутати, члени виконавчого комітету, працівники, ветерани органів місцевого самоврядування!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного громадянина, адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.

Впевнений, ми разом є потужною силою, що буде відстоювати інтереси громади!

Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, наснаги, злагоди та добробуту!

З повагою,
             Попаснянський міський голова Ю.І. Онищенко

• До уваги депутатів міської ради!
  • Виконавчий комітет Попаснянської міської ради вітає з Днем народження у грудні
  • До уваги депутатів!
  • До уваги членів виконкому!

• Електронні петиції

Лічильники