Шановні добровольці, відважні сини та доньки українського народу!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем українського добровольця!

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Ризикуючи власним життям воїни-добровольці зірвали плани агресора та допомогли армії не пустити його в глиб країни. Невідомо, якою б склалася подальша доля України, якби найвірніші сини українського народу своєчасно не стали на її захист.

Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. А День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Щиро вітаю всіх добровольців зі святом! Бажаю вам в першу чергу миру, міцного здоров’я, витримки, достатку та благополуччя вам і вашим сім’ям!

Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну!

Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Слава українським патріотам!

З повагою,

міський голова Юрій Онищенко

• До уваги депутатів міської ради!