Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури України, який відзначається щорічно 1 грудня!

Верховенство Закону і Права є головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями.

Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Тому стандартом прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, але й бездоганні моральні якості. Ви забезпечуєте дотримання вимог українського законодавства, підтримуєте державне обвинувачення, організовуєте позасудовий захист прав громадян, сприяєте зміцненню законності та правопорядку.

Впевнений, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.

Миру, добра та злагоди вашим родинам!

Попаснянський міський голова Юрій Онищенко

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету