Шановні нотаріуси!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем нотаріату!

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості та цілеспрямованості. Переконаний, що кожен з вас усвідомлює покладену на нього відповідальність, тому й надалі вірно служитиме інтересам України та її громадян, з честю дотримуватиметься традицій своєї професії. Ви захищаєте права людини, надаючи незалежну й неупереджену правову допомогу на засадах рівності, законності і справедливості. Нехай і надалі ваша відданість справі та професіоналізм будуть запорукою успішної роботи, гарантом здійснення громадянами конституційних прав.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою громадян, повагою колег, шаною і любов’ю рідних! Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують вашу діяльність на користь рідної України.

Міський голова Юрій Онищенко

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету