Попаснянська міська рада

Сьогодні за допомогою онлайн зв’язку відбулася презентація проєкту з будівництва Центру Громадської Взаємодії. В обговоренні проєкту взяли участь міський голова Юрій Онищенко, регіональний директор, керівник з врядування Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Майя Гоголадзе, спеціаліст з урядування проекту DGE Володимир Аредов, представники USAID DGEast, IT компаній та громадських організацій.

Попасна була обрана, як площадка, яка відповідає всім необхідним факторам для реалізації пілотного проєкту, аналогам якому немає в Україні. Реалізація цього проєкту стала можлива завдяки тісній співпраці міської влади та особисто міського голови Юрія Онищенка з міжнародними партнерами. Під час перемовин міська влада показала глибоку зацікавленість та готовність до реалізації даного проєкту.

Центр буде знаходитись по вулиці Базарна навпроти будинку № 2. Це буде нова, сучасна споруда, обладнана сучасними меблями та оргтехнікою.

Під час обговорення проєкту Юрієм Онищенком підіймалися питання стосовно строків будівництва центру, кадрові, технічні та організаційні питання. Нажаль, спрогнозувати точну дату початку будівництва через карантин – важко.

Також обговорювалося питання створення та робота сайту Центру Громадської Взаємодії.

Центр Громадської Взаємодії є адаптованим, багатофункціональним простором, він також надає простір для надання послуг органами місцевого самоврядування, депутатам для зустрічей з громадянами, проведення відкритих зустрічей. Центр може служити платформою для зустрічей українських та міжнародних організацій.

ЦГВ –місце, яке створює середовище для навчання, обміну досвідом та генерування ідей. Це відкритий простір для всіх ініціатив, дискусій, спільноти та зустрічей.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник