Представники молодіжної ради Попаснянської міської ради прийняли участь у другій онлайн - зустрічі на тему «Участь молоді в місцевому врядуванні» в рамках онлайн обмінного візиту «Місто-місту» між Молодіжними парламентами Німеччини та молодіжними радами Луганської і Донецької областей. Наша молодь дізналась про досвід роботи молодіжної ради м. Бахмут, про виклики з якими зіткнулись члени молодіжної ради м. Дружківка. Відділ Молодіжної політики німецького міста Гьоттінген представив напрямки роботи Молодіжного парламенту міста Гьоттінген. Координатор міжнародних партнерств міста Бранденбург для молодіжної співпраці в регіоні Балтики розповів про досвід організації спільного літнього табору для молоді Німеччини та Польщі.