Працівники культури відзначили професійне свято - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Напередодні свята, 8 листопада, в малому залі Дитячої школи мистецтв пройшов урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке з 2014 року відзначається у листопаді. Привітати працівників культури з професійним святом завітали заступниця голови Попаснянської райдержадміністрації Карина Кошелєва, керівниця апарату Попаснянської районної державної адміністрації Вікторія Попова, заступниця Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков. Вони побажали кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі - міцного здоров’я, миру, натхнення, реалізації творчих проектів та невичерпної наснаги, збереження і примноження культури нашого народу.

Також вітальні слова на адресу винуватців свята прозвучали від начальниці відділу культури Попаснянської райдержадміністрації Ольги Калюжної, директорки Районного будинку культури Яни Змитрович, директорки Дитячої школи мистецтв Карини Сокульської та директорки Районного краєзнавчого музею Яни Проскурової.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва Попаснянщини було відзначено Подяками та подарунками.

Приємним завершенням урочистостей стали художні номери творчих колективів та виконавців Дитячої школи мистецтв.

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету