Наприкінці вересня  у місті Новий Томишель (Польща) пройшов Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років.  У складі збірної України у даному Чемпіонаті прийняла участь вихованка Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» Ольга Івженко.

Ольга на Чемпіонаті виступала у віковій категорії до 15 років та у ваговій категорії до 44 кг. За результатами змагань, Ольга Івженко на Чемпіонаті Європи посіла 4 місце та встановила новий рекорд України у поштовху – 66 кг.

На сьогоднішній день вихованці Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження»: Ольга Івженко, Олена Шаталова та Елеонора Говорова  готуються прийняти участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики серед дівчат і юнаків до 13 та до 15 років.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!