У середу,  24 квітня 2019 року,   в залі засідань міської ради була проведена робоча зустріч з представниками Програми розвитку організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) Оленою Рудич та  програмним координатором компоненту місцеве самоврядування та реформа децентралізації, Іриною Жученко - спеціалістом з розвитку потенціалу місцевого самоврядування ПРООН,  та органами місцевого самоврядування Попаснянської, Гірської та Золотівської міських рад.

На порядку денному була презентація Проекту  «Добре врядування та участь громадян у зміцненні засад правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної єдності на території Східної України» при підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва  (SDC) та Швецького агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Представники Програми надали інформацію про  з техничну та грантову підтримкою для створення умов з реалізації громадянам конституційного права на участь в управлінні, зміцненні інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, доступності послуг та нарощування потенціалу влади у процесі адміністративної та фінансової децентралізації, а також з питань охорони довкілля.

Активну участь у обговоренні взяли: міський голова Юрій Онищенко, заступник голови Золотівської ВЦА –Любов Білоусова, в.о. Гірського міського голови Тетяна Пєнкіна.

Учасники дискусії обговорили кроки подальшого співробітництва