Сьогодні, 06 листопада, Попасну відвідала делегація військових з Латвійської Республіки на чолі з заступником міністра оборони Латвії Віестурса Сілінієкса. У зустрічі з гостями, яка проходила в залі засідань райдержадміністрації, взяли участь міський голова Юрій Онищенко, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, начальник Попаснянського відділу поліції ГУНП Володимир Золотарьов, заступник начальника ГУ ДСНС України у Луганській області Максим Мельник.
Метою зустрічі було перейняття досвіду роботи різних служб в умовах збройного конфлікту. В рамках діалогу представники Латвійської Республіки цікавилися яким чином здійснюється взаємодія правоохоронних органів, військових та рятівників у разі екстреної ситуації, яким чином відбувалася евакуація населення, як співпрацювали різні служби та чи є резервний запас паливно-мастильних і будівельних матеріалів у разі виникнення необхідності в їх використанні. Цікавила гостей взаємодія між волонтерами, військовими та владою на місцях, хто координував їх кроки. Міський голова розповів про заходи, які відбувалися в місті для евакуації населення, відновлення інфраструктури, електро-, водо- та газомереж.
Представники делегації особисто поспілкувалися з особовим складом Нацполіції та ДСНС, ознайомилися з планом дій, методами і досвідом роботи в екстрених ситуаціях. Також латвійці відвідали районну лікарню, де відбувається надання екстреної медичної допомоги постраждалим.

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!