На початку квітня Громадською організацією «КОМРОЗ» при підтримці виконавчого комітету Попаснянської міської ради було написано проект «Виховання неповнолітніх правопорушників» в рамках Програми відновлення та розбудова миру ПРООН.

Метою  цього проекту  було культурне виховання, ресоциализація даної категорії підлітків, шляхом організації поїздки до міста Ужгород для проведення екскурсій, спілкування з однолітками, психологічної  реабілітації.

Проектна заявка була підтримана ПРООН та 6 червня 2018 року неповнолітні, у супроводі представників відділу пробації, ювенальної превенції та Попаснянського ліцею залізничного транспорту відбули до міста Ужгород. Репортаж про перебування наших підлітків дивіться за посиланням

• Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!