З 22 по 29 січня у місті Коломия Львівської області пройшов Чемпіонат України з класичного жиму лежачі серед усіх вікових груп. У складі збірної Луганської області у Чемпіонаті прийняли участь вихованці Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» Скиба Данила, Говорова Елеонора та тренер Кадацька Ганна.

За результатами змагань у ваговій категорії до 47 кг серед юніорок Говорова Елеонора зайняла ІІІ місце. Скиба Данила у ваговій категорії до 59 кг серед юнаків зайняв ІІ місце.

Тренер Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» Ганна Кадацька у ваговій категорії до 52 кг зайняла І місце та стала абсолютною чемпіонкою України. Показав такі високі результати, Кадацька Ганна була включена до складу національної збірної України з класичного жиму лежачі і прийме участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться у квітні в США.

За підсумками Чемпіонату України жіноча збірна Луганської області зайняла І місце, а чоловіча ІІІ місце. Серед спортивних закладів України Попаснянський міський спортивний заклад «Відродження» зайняв І місце.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!