Попаснянське районне лабораторне відділення Лисичанської міськрайонної філіі ДУ «Луганський  обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє:

15.09.2020 р. були зареєстровані випадки коронавірусної хвороби COVID-19 у 4-х мешканців м. Попасна та Попаснянського району.

Станом на 17.09.2020р. на амбулаторному лікуванні за місцем проживання находяться шість осіб: у м. Попасна – 5, Попаснянський район – 1. Госпіталізовано до Лисичанського інфекційного відділення – 3 особи.

Зареєстровано один випадок COVID-19 у робітниці неврологічного відділення КНП «Попаснянска ЦРЛ». Відділення працює у карантинному режимі до 24.09.2020 року.

Встановлено коло контактних осіб. Вони знаходяться на самоізоляції. У вогнищах проводяться необхідні протиепідемічні заходи.

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету