Штаб при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради із запобігання захворюванню, спричиненого короновірусом COVID-19 на території міста Попасна, станом на 09 годину 31 липня 2020 року інформує.

За інформацією Попаснянського районного лабораторного відділення Лисичанської міськрайонної філіі ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 09 годину 31.07.2020 року у м. Попасна санітарно-епідемічна ситуація стабільна. Спалахів гострих кишкових, повітряно-крапельних інфекцій не зареєстровано, рівень захворюваності на грип та ГРВІ нижче порогового.

Дві особи продовжують знаходитися на амбулаторному лікуванні за місцем проживання у м. Попасна з діагнозом «коронавірусна хвороба».

• До уваги членів виконавчого комітету