Попаснянське районне лабораторне відділення Лисичанської міськрайонної  філіі ДУ «Луганський  обласний лабораторний  центр МОЗ України» повідомляє:

На 47 тижні було зареєстровано 19 випадків коронавірусної інфекції COVID-19 у мешканців м.Попасна (9)  та Попаснянського району (10). Встановлено коло контактних осіб. Їх обстеження буде проводитись при наявності симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції.

На теперішній час на амбулаторному лікуванні за місцем проживання з приводу коронавірусної інфекції знаходяться 27 осіб у м.Попасна та Попаснянському районі. Десять осіб лікується у відділеннях Лисичанської багатопрофільної лікарні. Померло троє людей.