Попаснянська міська рада

Штаб при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради із запобігання захворюванню, спричиненого короновірусом COVID-19 на території міста Попасна, станом на 15 годину 24 березня 2020 року інформує.

За інформацією Попаснянського районного лабораторного відділення Лисичанської міськрайонної філіі ДУ «Луганський обласний лабораторний    центр МОЗ України» станом на 24.03.2020 року на 15.00 годину у м. Попасна санітарно-епідемічна ситуація стабільна. Спалахів гострих кишкових, повітряно-крапельних інфекцій не зареєстровано, рівень захворюваності на грип та ГРВІ нижче порогового. Осіб з підозрою (підтвердженням) на коронавірусну інфекцію COVID-19 не виявлено.

У зв’язку з реєстрацією випадків захворюваності на COVID-19 в Україні, прохання пацієнтів Комунального некомерційного підприємства «Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» тимчасово утриматися від відвідування амбулаторій закладу з приводу планового лікування та консультацій, отримання нетермінових довідок, документів та іншої потреби задля уникнення масового скупчення людей та мінімізації ризику поширення інфекції.

За необхідності телефонуйте лікарю, з яким укладено декларацію про надання первинної медичної допомоги, або до реєстратури амбулаторії № 1 м. Попасна: 3-26-54; 097-634-29-48; 066-563-38-86.

Задля оперативного оповіщення попаснян про стан справ, заходи безпеки та іншу важливу інформацію спецмашини Попаснянського міськрайонного відділу ДСНС курсують містом двічі на добу: вранці з 9 до 10 години і ввечері з 16 до 17 години.

Працівники Попаснянського відділу поліції у посиленому режимі проводять патрулювання міста, з метою недопущення порушень правил карантину.

Аптечними мережами міста проводиться закупівля захисних масок та засобів для дезінфекції рук.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій від МОЗУ:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому свою попередню історію подорожей;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Прохання до містян, утриматися від відвідування будь, яких установ, підприємств та організацій, магазинів та інших громадських місць без нагальної потреби.

Нагадаємо, що з 19 березня в місті було призупинено роботу ринків, пунктів громадського харчування (кафе, бари), обмежено кількість пасажирів у міському громадському транспорті, а у деяких установах і підприємствах - запроваджено дистанційну форму проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку. 

Також нагадуємо, що у суботу 28 березня та неділю 29 березня у зв’язку з проведенням робіт з генерального прибирання та обробки дезінфікуючими засобами салонів автобусів, міські автобусні перевезення загального користування здійснюватись не будуть.

Пам’ятайте! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких! 

Оперативна інформація про роботу підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину, оголошеного у зв’язку із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2


Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО»

Підприємство працює дистанційно. Аварійні бригади працюють у штатному режимі.

Заявки з усіх питань приймаються виключно за телефонами:

- юридичний відділ: 06474-3-35-50; 067-181-97-94; 095-257-95-92; 093-886-59-23,

- абонентський відділ: 06474-3-35-36,

З аварійних питань звертатись за номером колцентру: 0800300074.

 

Телефони ТОВ «ЕНЕРА –СХІД»: 06474-3-10-31; 099-405-91-10; 093-865-17-38.

Прийом громадян не здійснюється.

 

Попаснянська дільниця Лисичанського МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз»

Підприємство працює на засадах віддаленого доступу. Заявки з усіх питань прийматимуть виключно за телефонами: 3-19-54 та 2-14-76.

У разі необхідності можна також звертатися до аварійно-диспетчерської служби за номерами телефонів: 104 та +38 (06474) 3-19-24.

Прийом громадян не здійснюється.

 

ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал»

Графік роботи підприємства не змінився, але абонентський відділ працює дистанційно. У звичному режимі працюють лише аварійні бригади. Всю інформацію можна отримати за телефонами: 3-37-83 та 2-01-77.

Прийом громадян не здійснюється.

 

Попаснянське КП «СКП»

Графік роботи підприємства не змінився. Всю інформацію можна отримати за телефоном: 2-09-80.

 

ПП «Елітжитлком»

Графік роботи підприємства не змінився. Зробити заявку та отримати всю необхідну інформацію можна за телефоном: 3-16-35.

Прийом громадян не здійснюється.

 

ПП Первомайський житлсервіс «Евентус»

Графік роботи підприємства не змінився. Зробити заявку та отримати всю необхідну інформацію можна за телефоном: 3-16-35.

Прийом громадян не здійснюється.

 

ПП «Центроград-Попасна»

Графік роботи підприємства з 7.00 до 15.00.

Зробити заявку та отримати всю необхідну інформацію можна за телефоном: 2-05-37.

Прийом громадян здійснюється.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Запрошуємо на День міста
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник