Попаснянська міська рада

Шановні мешканці міста! 

Доводимо до Вашого відома, що оголошення, агітаційні матеріали, пропозиції щодо послуг та товарів, як і всю іншу зовнішню рекламу на території міста необхідно розміщувати згідно діючого Порядку, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.04.11 № 69. 

Не можливо громадянину просто так придумати, виготовити, (написати або наклеїти в тому числі) та розмістити інформацію так, як він сам враховуєте за необхідне. Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволу виконкому міської ради та у затвердженому Порядку.

На будинках і спорудах, які розташовані на території міста, зовнішня реклама розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб) з урахуванням архітектурних, функціонально-планувальних особливостей та з додержанням Правил благоустрою території м. Попасна.

Забороняється розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд (в тому числі на автобусних зупинках), на парканах, огорожах, стовпах та деревах.

Рекламні засоби, які розташовані з порушенням Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Попасна, Правил благоустрою території міста Попасна, самовільне використання засобів зовнішньої реклами комунальної власності, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн. неоподатковуваних мінімумів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.

 

Виконком Попаснянської

міської ради

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник