Очередное заседание исполкома состоится  23 апреля 2014 года в 10.00 в админздании Попаснянского городского совета.

Порядок денний

1. Звіт про роботу КЗ «Дошкільний  навчальний заклад  (ясла-садок) № 6 Попаснянської  міської ради Луганської області.

Інформація: Павлиненко Р.О. – завідувач КЗ «Дошкільний  навчальний заклад  (ясла-садок) № 6 Попаснянської  міської ради Луганської області»

2. Про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2013 – 2014 років та  першочергові заходи щодо підготовки житлового фонду та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014 – 2015 років.

Інформація: Шмельової Н.О. - начальника відділу житлово-комунального  господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

3.  Про підготовку та відзначення  Дня   Перемоги.

Інформація: Гапотченко І.В. – заступник міського голови

4.  Про підготовку ПМПЗОВ «Салют» до літньої  оздоровчої  кампанії  2014 року.

Інформація: Федорова С.П. – директор ПМПЗОВ «Салют»

Інші питання, підготовлені відділами виконкому міської ради.