Попаснянська міська рада

 1. Про визнання повноважень депутата Попаснянської  міської ради шостого скликання Береславського А.Г.

2. Про інформацію Попаснянського РВ ГУМВС України  в Луганській області про стан роботи щодо боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на території міста Попасна. 

3.Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради VI скликання Нестеренка О.В.

4. Про внесення  змін до рішення Попаснянської міської ради від 17.11.2010 року  № 2/3 «Про  персональний  та чисельний  склад постійних комісій Попаснянської міської ради» ( зі змінами). 

5. Про підготовку ПМП ЗОВ «Салют» до літньої  оздоровчої кампанії 2014 року.

 6. Про внесення змін до рішення  міської ради від 17.12.2010 р № 4/17 «Про затвердження структур дошкільних навчальних закладів».  (додаток)

  7. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.( додаток)

 8. Про внесення  змін  до Статуту  КЗ "Дошкільний  навчальний  заклад (ясла -садок) № 1 комбінованого типу  Попаснянської міської ради  Луганської області".(додаток1), ( додаток2)

  9. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.01.2011 № 13/1 «Про місцеві  податки і  збори в м. Попасна» (із змінами).

10.Про  хід виконання  Програми приватизації майна комунальної  власності територіальної громади м. Попасна на 2012-2015 роки.    

11. Про прийняття в комунальну власність  територіальної громади  м. Попасна майна, яке є власністю  територіальних громад сіл,селищ, міста  Попаснянського району з подальшою передачею на баланс  Попаснянського КП "СКП" .  

 12. Звіт про роботу постійної комісії з благоустрою, земельних ресурсів та екології.

  13. Про внесення змін до  рішення Попаснянської міської ради від 28.04.2014 № 54/14 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок у м. Попасна».

  14. Про внесення змін до  рішення Попаснянської міської ради від 27.03.2014 № 53/20 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок у м. Попасна».

 15. Про внесення змін до  рішення Попаснянської міської ради від 26.09.2013 № 45/27 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Попасна».

 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення  земельних ділянок у м. Попасна.

17. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки, які  розташовані у м. Попасна, та поновлення договорів оренди землі
18. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельної   ділянки  та передачу її  в оренду у  м. Попасна.

19. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельної   ділянки  та  передачі у приватну власність в м. Попасна.
 20.  Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки тазатвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі у приватну власність в м. Попасна

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник