Попаснянська міська рада

 1. Про  внесення  змін та доповнень до   Плану соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2017 рік (зі змінами та доповненнями)
 2. Про передачу на баланс КП «СКП» будівельних матеріалів, що були у використанні
 3. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної  власності  міста, що підлягають відчуженню шляхом приватизації у 2017 році
 4. Про  підготовку  житлово-комунального господарства міста до   роботи в осінньо- зимовий період 2017 – 2018 років   (інформація)
 5. Про передачу комунального майна (автомобіля ГАЗ 33023-212) з балансу ПМПЗОВ «САЛЮТ» на баланс ПКП «СКП»
 6. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (зі змінами) (додатки)
 7.  Про виконання рішення міської ради від 12.05.2017 № 86/12 «Про результати проведення  аудиторської перевірки Попаснянського КП «СКП».
 8.   Про надання права викупу  91/100  частини будівлі котельної № 5, розташованої за адресою: Луганська обл., Попаснянський р., м. Попасна, вул. Миру, 142б. 
 9. Про внесення змін до рішення 83 сесії Попаснянської міської ради VI скликання від 26.01.2017 №83/9 «Про  затвердження міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м. Попасна на 2017 рік». 
 10. Про внесення змін до рішення 83 сесії Попаснянської міської ради VI скликання від 26.01.2017 №83/6 «Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017- 2018 роки»
 11. Про передачу майна (банер з повнокольоровим друком розміром 1045x7230 мм), яке було придбане за кошти міського бюджету, на баланс Попаснянського КП «СКП».    
 12. Про передачу майна (банер з повнокольоровим друком розміром 3200x7000 мм), яке було придбане за кошти міського бюджету на баланс Попаснянського КП «СКП». 
 13. Про передачу майна, яке було придбане за кошти міського бюджету, на баланс ОСББ «ШИГАМА»  (вул. Красних партизан, 45)
 14. Про передачу майна (лавки без спинки), яке було придбане за кошти міського бюджету, на баланс Попаснянського КП «СКП».
 15. Про передачу майна (комплекс для відпочинку (сцена), яке було придбане за кошти міського бюджету, на баланс Попаснянського КП «СКП».
 16. Про передачу майна (урни), яке було придбане за кошти міського бюджету, на баланс Попаснянського КП «СКП»
 17. Про передачу майна (Стелла (об’ємні букви з акрилу 3мм) зі світлодіодним підсвічуванням), яке було придбане за кошти міського бюджету на баланс Попаснянського КП «СКП".
 18. Про передачу майна (напільне покриття для сцени), яке було придбане за кошти міського бюджету на баланс Попаснянського КП «СКП»
 19. Про надання дозволу на розробку детального плану  території земельної ділянки. 
 20.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на             місцевості) у м. Попасна.
 21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на             місцевості) у м. Попасна.
 22. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.
 23. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.   
 24. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.       
 25. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельної ділянки  і передачі її у приватну власність в м. Попасна.      
 26. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) і передачу у приватну власність у м. Попасна.            
 27.  Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  і передачу у приватну власність у м. Попасна.
 28.  Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення          (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у      приватну власність у м. Попасна.

 

Важливо!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник