Податкова міліція визначила пріоритетні напрями роботи на 2012 рік

Податкова міліція України визначила сім основних напрямів роботи на 2012 рік. Про це було оголошено під час оперативного наради, що відбулася 26 січня у Києві під головуванням першого заступника Голови ДПС України – начальника податкової міліції Андрія Головача.  Відповідно до озвучених планів, пріоритетами діяльності  податкової міліції на цей рік є:

-         встановлення перепон незаконному виводу валюти за кордон в офшорні компанії (разом з Національним Банком України);

-          контроль витрат державного бюджету, зокрема – за отриманими субвенціями та тендерними процедурами;

-         контроль за діяльністю державних монополій;

-         боротьба з незаконним відшкодуванням ПДВ під час експертно-імпортних операцій;

-         контроль надходжень до місцевих бюджетів;

-         боротьба з „конвертаційними центрами” та замовниками їхніх послуг;

-         боротьба з фальсифікатом та незаконним використанням акцизних марок.

За підрахунками податкової міліції, втрати державного бюджету по окремих напрямках сьогодні становлять десятки мільярдів гривень. Зокрема, через непрозорі та нечесні тендери держава втрачає від 50 до 60 мільярдів гривень щорічно.

Ще одним пріоритетом роботи податкової міліції стане виявлення податкових злочинів, пов’язаних з використанням новітніх технологій. Для цього у структурі податкової міліції створені відповідні підрозділи та здійснюється набір фахівців.

Збір з податку на додану вартість забезпечено у сумі 76,2 млрд. грн., що на 42 відсотки більше, ніж у 2010 році .

Сума відшкодованих збитків у закінчених кримінальних справах становить 488,3 млн. грн., що у двічі більше, ніж у 2010 році та є найбільшим показником відшкодування у )кримінальних справах за всі роки існування податкової міліції.

(розміщено на сайті за проханням головного відділу налогової міліції м.Северодонецька)